| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Höhe: | 840 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Tiefe: | 500 mm |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Breite: | 430 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
CREMONA 47 B
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.


