| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 840 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Hloubka: | 500 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 430 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
CREMONA 47 B
Bohužel produkt nemá žádný popis.


