| Material Specification: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 840 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Depth: | 500 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | Na objednávku |
CREMONA 47 B
Unfortunately there is no product description.


