| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 500 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 360 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Dream 4813
Barová stolička s čalouněným sedákem Dream 4813.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




