| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Průměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 500 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | chrom, satin |
| Sedák: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 360 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Dream 4813
Barová stolička s čalouněným sedákem Dream 4813.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




