| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 500 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 360 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Dream 4813
Barová stolička s čalouněným sedákem Dream 4813.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




