| Materialbeschreibung: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
|---|---|
| Dezén: | Koženky, látky, kůže |
| Höhe: | 820 mm |
| Hmotnost kg: | 5,7 kg |
| Tiefe: | 520 mm |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Breite: | 500 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
DRESS 530
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.



