| Material Specification: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
|---|---|
| Dezén: | Koženky, látky, kůže |
| Height: | 820 mm |
| Hmotnost kg: | 5,7 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Width: | 500 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
DRESS 530
Unfortunately there is no product description.



