| Materiálové provedení: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
|---|---|
| Dezén: | Koženky, látky, kůže |
| Výška: | 820 mm |
| Hmotnost kg: | 5,7 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Šířka: | 500 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
DRESS 530
Bohužel produkt nemá žádný popis.



