| Dessin: | Dřevo, koženky, látky, kůže |
|---|---|
| Höhe: | 810 mm |
| Gewicht: | 5,5 kg |
| Tiefe: | 480 mm |
| Rahmen: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
| Sitzhöhe vom Boden: | 460 mm |
| Polsterung: | Dle vzorníku čalounění |
| Sitzbreite: | 45 mm |
| Breite: | 480 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
ELLE 453
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.

