| Design: | Dřevo, koženky, látky, kůže |
|---|---|
| Height: | 810 mm |
| Weight: | 5,5 kg |
| Depth: | 480 mm |
| Frame: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
| Seat height from ground: | 460 mm |
| Upholstery: | Dle vzorníku čalounění |
| Width of seat: | 45 mm |
| Width: | 480 mm |
| Availability: | For Order |
ELLE 453
Unfortunately there is no product description.

