| Dezén: | Dřevo, koženky, látky, kůže |
|---|---|
| Výška: | 810 mm |
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Hloubka: | 480 mm |
| Kostra / rám: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Šířka sedáku: | 45 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ELLE 453
Bohužel produkt nemá žádný popis.

