| Hmotnost kg: | 7 kg |
|---|---|
| Tragfähigkeit: | 100 |
| Tiefe: | 550 mm |
| Rahmen / Gestell: | chrom |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, bílá nebo černá barva |
| Breite: | 520 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 906
Barová židle s plastovým sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |


