| Hmotnost kg: | 7 kg |
|---|---|
| Load capacity: | 100 |
| Depth: | 550 mm |
| Frame: | chrom |
| Seat height: | 770 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, bílá nebo černá barva |
| Width: | 520 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 906
Barová židle s plastovým sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |


