| Hmotnost kg: | 7 kg |
|---|---|
| Nosnost: | 100 |
| Hloubka: | 550 mm |
| Kostra / rám: | chrom |
| Výška sedáku od země: | 770 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | chrom, bílá nebo černá barva |
| Šířka: | 520 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Gliss 906
Barová židle s plastovým sedákem.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |


