| Farbe: | bílá, černá, transparentní / červená, zelená, oran |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 17 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocelová základna, výškově stavitelná, otočná |
| Sitzhöhe: | 600 mm - 860 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm - 1060 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom |
| Material Rückenlehne: | plast |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 460 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 970
Výškově stavitelná a otočná barová židle s plastovým sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |






