| Color: | bílá, černá, transparentní / červená, zelená, oran |
|---|---|
| Base dimensions: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 17 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Frame: | ocelová základna, výškově stavitelná, otočná |
| Seat height: | 600 mm - 860 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm - 1060 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom |
| Material of seat: | plast |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 460 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 970
Výškově stavitelná a otočná barová židle s plastovým sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |






