| Barva: | bílá, černá, transparentní / červená, zelená, oran |
|---|---|
| Rozměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 17 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Kostra / rám: | ocelová základna, výškově stavitelná, otočná |
| Výška sedáku od země: | 600 mm - 860 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm - 1060 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Sedák: | plast |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 460 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Gliss 970
Výškově stavitelná a otočná barová židle s plastovým sedákem.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |






