| Farbe: | bílá, písková |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 12 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 720 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliník / otočná s vratným mechanismem |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | čalounění GLISS lounge 340/3 - není součástí křesl |
| Oberflächenbehandlung: | leštěný hliník, černé nebo bílá barva |
| Material Rückenlehne: | technopolymer |
| Breite: | 810 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
gliss lounge 360
Otočné plastové křeslo Gliss lounge 360.

