| Color: | bílá, písková |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 12 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 720 mm |
| Frame: | hliník / otočná s vratným mechanismem |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | čalounění GLISS lounge 340/3 - není součástí křesl |
| Finishes frame: | leštěný hliník, černé nebo bílá barva |
| Material of seat: | technopolymer |
| Width: | 810 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Gliss lounge 360
Otočné plastové křeslo Gliss lounge 360.

