| Barva: | bílá, písková |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 12 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 720 mm |
| Kostra / rám: | hliník / otočná s vratným mechanismem |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | čalounění GLISS lounge 340/3 - není součástí křesl |
| Povrchová úprava: | leštěný hliník, černé nebo bílá barva |
| Sedák: | technopolymer |
| Šířka: | 810 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Gliss lounge 360
Otočné plastové křeslo Gliss lounge 360.

