| Farbe: | bílá, černá, červená, oranžová, zelená |
|---|---|
| Rohrdurchmesser: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Breite/Länge: | 570 mm |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 770 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, broušená ocel, stříbrná barva |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Grace 410
Židle Grace 410 s kovovou kostrou a plastovou skořepinou.




