| Color: | bílá, černá, červená, oranžová, zelená |
|---|---|
| Tube diameter: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Width/Length: | 570 mm |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 770 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Finishes frame: | chrom, broušená ocel, stříbrná barva |
| Material of seat: | polypropylen |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Grace 410
Židle Grace 410 s kovovou kostrou a plastovou skořepinou.




