| Barva: | bílá, černá, červená, oranžová, zelená |
|---|---|
| Průměr trubky: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Šířka/délka: | 570 mm |
| Hloubka: | 520 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 770 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, broušená ocel, stříbrná barva |
| Sedák: | polypropylen |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE Grace 410
Židle Grace 410 s kovovou kostrou a plastovou skořepinou.




