| Farbe: | bílá, černá, červená, oranžová, zelená |
|---|---|
| Rohrdurchmesser: | 11 mm |
| Hmotnost kg: | 5,6 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 530 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 765 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, bílá, černá a oranžová barva |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 550 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Grace 411
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




