| Color: | bílá, černá, červená, oranžová, zelená |
|---|---|
| Tube diameter: | 11 mm |
| Hmotnost kg: | 5,6 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 530 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 765 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Finishes frame: | chrom, bílá, černá a oranžová barva |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 550 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Grace 411
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




