| Barva: | bílá, černá, červená, oranžová, zelená |
|---|---|
| Průměr trubky: | 11 mm |
| Hmotnost kg: | 5,6 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 530 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 765 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, bílá, černá a oranžová barva |
| Sedák: | polypropylen |
| Šířka: | 550 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE Grace 411
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




