| Hmotnost kg: | 6 kg |
|---|---|
| Tiefe: | 500 mm |
| Sitzhöhe: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Material Rückenlehne: | Překližka |
| Höhe: | 940 mm |
| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
| Breite: | 450 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
GUBBIO
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
