| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 940 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Hloubka: | 500 mm |
| Výška sedáku od země: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Sedák: | Překližka |
| Šířka: | 450 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
GUBBIO
Bohužel produkt nemá žádný popis.
