| Hmotnost kg: | 6 kg |
|---|---|
| Depth: | 500 mm |
| Seat height: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Material of seat: | Překližka |
| Height: | 940 mm |
| Material Specification: | Bukové dřevo |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | Na objednávku |
GUBBIO
Unfortunately there is no product description.
