| Materialbeschreibung: | polypropylen |
|---|---|
| Farbe: | bílá, oranžová, růžová, zelená, šedá/antracit, čer |
| Hmotnost kg: | 3,5 kg |
| Tiefe: | 410 mm |
| Rahmen / Gestell: | polypropylen |
| Sitzhöhe: | 750 mm |
| Výškově nastavitelné: | ne |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Breite: | 480 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Happy 490
Leichtes Design, lebendige Farben und verwendeten Materialien (Polypropylen) machen dieses neue Modell in jedes Interieur gebracht und auch außen zeigen. Seat Größe 420 x 480 mm, Sitzhöhe vom Boden 750.
Lehký design, zářivé barvy a použitý materiál (polypropylen) umožňují tento nový model umístit do jakéhokoliv interiéru a rovněž i exteriéru.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





