| Material Specification: | polypropylen |
|---|---|
| Color: | bílá, oranžová, růžová, zelená, šedá/antracit, čer |
| Hmotnost kg: | 3,5 kg |
| Depth: | 410 mm |
| Frame: | polypropylen |
| Seat height: | 750 mm |
| Výškově nastavitelné: | ne |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Width: | 480 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Happy 490
Lightweight design, vibrant color and material used (polypropylene) make this new model be placed in any interior and exterior as well. Seat Size 420 x 480 mm, seat height from ground 750.
Lehký design, zářivé barvy a použitý materiál (polypropylen) umožňují tento nový model umístit do jakéhokoliv interiéru a rovněž i exteriéru.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





