| Materiálové provedení: | polypropylen |
|---|---|
| Barva: | bílá, oranžová, růžová, zelená, šedá/antracit, čer |
| Hmotnost kg: | 3,5 kg |
| Hloubka: | 410 mm |
| Kostra / rám: | polypropylen |
| Výška sedáku od země: | 750 mm |
| Výškově nastavitelné: | ne |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Šířka: | 480 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Happy 490
Lehký design, zářivé barvy a použitý materiál (polypropylen) umožňují tento nový model umístit do jakéhokoliv interiéru a rovněž i exteriéru.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |





