| Materialbeschreibung: | Polyethylen |
|---|---|
| Farbe: | bílá, černá, červená |
| Höhe: | 380 mm |
| Rohrdurchmesser: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 9,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 740 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Skládací provedení: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel |
| Produktart: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Breite: | 740 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Host lounge 792
Plastový modul Host lounge 792.


