| Materiálové provedení: | Polyethylen |
|---|---|
| Barva: | bílá, černá, červená |
| Výška: | 380 mm |
| Průměr trubky: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 9,5 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 740 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Skládací provedení: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Povrchová úprava: | broušená ocel |
| Druh výrobku: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Šířka: | 740 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
Host lounge 792
Plastový modul Host lounge 792.


