| Material Specification: | Polyethylen |
|---|---|
| Color: | bílá, černá, červená |
| Height: | 380 mm |
| Tube diameter: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 9,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 740 mm |
| Frame: | ocel |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Skládací provedení: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Finishes frame: | broušená ocel |
| Type of product: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Width: | 740 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Host lounge 792
Plastový modul Host lounge 792.


