| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 21,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 80 x 80 mm |
| Sitzhöhe: | 820 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | broušená nerez, stříbrná barva, černá a zlatá barv |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Hloubka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
HX 4446
Barová židle s čalouněným sedákem HX 4446.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





