| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Rozměr základny: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 21,5 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel |
| Rozměr profilu: | 80 x 80 mm |
| Výška sedáku od země: | 820 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | broušená nerez, stříbrná barva, černá a zlatá barv |
| Sedák: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Hloubka sedáku: | 325 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE HX 4446
Barová židle s čalouněným sedákem HX 4446.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |





