| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base dimensions: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 21,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 80 x 80 mm |
| Seat height: | 820 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | broušená nerez, stříbrná barva, černá a zlatá barv |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Hloubka sedáku: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
HX 4446
Barová židle s čalouněným sedákem HX 4446.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





