| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 26 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 780 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel, stříbrná barva, černá a zlatá barva |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 500 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
HXL 4449
Barová židle s čalouněným sedákem a kostrou z broušené nerezi.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |



