| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base dimensions: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 26 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 780 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | broušená ocel, stříbrná barva, černá a zlatá barva |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 500 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
HXL 4449
Barová židle s čalouněným sedákem a kostrou z broušené nerezi.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |



