| Barva: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Rozměr základny: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 26 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 780 mm |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | broušená ocel, stříbrná barva, černá a zlatá barva |
| Sedák: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 500 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE HXL 4449
Barová židle s čalouněným sedákem a kostrou z broušené nerezi.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |



