| Farbe: | bílá, hnědá, oranžová, červená, zelená, modrá, ant |
|---|---|
| Rohrdurchmesser: | 28 mm |
| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 490 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliníková |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 840 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Nehořlavost: | v bílé a antracitové barvě |
| Oberflächenbehandlung: | broušený hliník |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 470 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
ICE 800
Plastová židle ICE 800.





