| Color: | bílá, hnědá, oranžová, červená, zelená, modrá, ant |
|---|---|
| Tube diameter: | 28 mm |
| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 490 mm |
| Frame: | hliníková |
| Seat height: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 840 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Nehořlavost: | v bílé a antracitové barvě |
| Finishes frame: | broušený hliník |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 470 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
ICE 800
Plastová židle ICE 800.





