| Barva: | bílá, hnědá, oranžová, červená, zelená, modrá, ant |
|---|---|
| Průměr trubky: | 28 mm |
| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 490 mm |
| Kostra / rám: | hliníková |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 840 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Nehořlavost: | v bílé a antracitové barvě |
| Povrchová úprava: | broušený hliník |
| Sedák: | polypropylen |
| Šířka: | 470 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE ICE 800
Plastová židle ICE 800.





