| Farbe: | bílá, hnědá, oranžová, červená, zelená, modrá, ant |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,2 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 555 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliník |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 820 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 590 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
ICE 850
Plastové křeslo ICE 850.






