| Color: | bílá, hnědá, oranžová, červená, zelená, modrá, ant |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,2 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 555 mm |
| Frame: | hliník |
| Seat height: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 820 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 590 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
ICE 850
Plastové křeslo ICE 850.






