| Barva: | bílá, hnědá, oranžová, červená, zelená, modrá, ant |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,2 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 555 mm |
| Kostra / rám: | hliník |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 820 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Sedák: | polypropylen |
| Šířka: | 590 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ICE 850
Plastové křeslo ICE 850.






