| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
|---|---|
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | hliník |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 815 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 7 ks |
| Nehořlavost: | ano |
| Material Rückenlehne: | polypropylen |
| Breite: | 505 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
JOI 870/CL1
Nehořlavá verze židle JOI 870.

