| Hmotnost kg: | 3,8 kg |
|---|---|
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | hliník |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 815 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 7 ks |
| Nehořlavost: | ano |
| Material of seat: | polypropylen |
| Width: | 505 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
JOI 870/CL1
Nehořlavá verze židle JOI 870.

